LUKY LUK

Prejsť na obsah
ÚVOD

Luk a šípy slúžili pôvodne na lov zveri. Od stredoveku bola lukostreľba považovaná za jeden zo základných prvkov vzdelania. Viete, že prvé organizované lukostrelecké súťaže sa konali v Anglicku v roku 1583?

V 19.storočí sa stala lukostreľba športom. Už na prvých OH v Paríži v roku 1900 sa predstavili lukostrelci z celého sveta.

Dnes športová a rekreačná lukostreľba poskytuje relax nielen telu ale aj duši. Tomuto športu sa dnes len v Európe venuje vyše 3 mil. ľudí.

Náš lukostrelecký klub LUKY LUK Vám chce ponúknuť možnosť, ako sa dá zmeniť všedný deň na príjemný a nezvyčajný zážitok.Lukostreľba nie je pohybovo ani časovo náročna a je vhodným celoročným športom pre jednotlivcov, rodiny i pre veľké firemné skupiny.Je vítaným spestrením pri akciách Vašej firmy alebo firmy Vaších obchodných partnerov.Na rekreačnej úrovni si ju môžete dopriať každý, kto má záujem...

Vyskúšajte si teda streľbu z luku. Zavítajte opäť do stredoveku, kedy o prežití rozhodovala práve pevnosť Vašej ruky a presná muška.

Vitajte na letiacom šípe.
 LUKYLUK
Návrat na obsah