LUKY LUK - LUKY LUK

Prejsť na obsah
ÚVOD

Luk a šípy slúžili pôvodne na lov zveri. Od stredoveku bola lukostreľba považovaná za jeden zo základných prvkov vzdelania. Viete, že prvé organizované lukostrelecké súťaže sa konali v Anglicku v roku 1583?

V 19.storočí sa stala lukostreľba športom. Už na prvých OH v Paríži v roku 1900 sa predstavili lukostrelci z celého sveta.

Dnes športová a rekreačná lukostreľba poskytuje relax nielen telu ale aj duši. Tomuto športu sa dnes len v Európe venuje vyše 3 mil. ľudí.

Náš lukostrelecký klub LUKY LUK Vám chce ponúknuť možnosť, ako sa dá zmeniť všedný deň na príjemný a nezvyčajný zážitok. Lukostreľba nie je pohybovo ani časovo náročna a je vhodným celoročným športom pre jednotlivcov, rodiny i pre veľké firemné skupiny. Je vítaným spestrením pri akciách Vašej firmy alebo firmy Vaších obchodných partnerov. Na rekreačnej úrovni si ju môžete dopriať každý, kto má záujem...

Vyskúšajte si teda streľbu z luku. Zavítajte opäť do stredoveku, kedy o prežití rozhodovala práve pevnosť Vašej ruky a presná muška.

Vitajte na letiacom šípe.
 LUKYLUK
Návrat na obsah